MAS Region Kunětické hory

 
cz 

Menu

Statistika návštěvnosti

Stránka 'Obec Barchov navázala partnerství s ukrajinskou obcí Pylipets' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
19.05.2020 (Tue) 0 x7 x7 x
20.05.2020 (Wed) 0 x10 x10 x
21.05.2020 (Thu) 0 x4 x4 x
22.05.2020 (Fri) 1 x3 x4 x
23.05.2020 (Sat) 0 x4 x4 x
24.05.2020 (Sun) 0 x6 x6 x
25.05.2020 (Mon) 2 x7 x9 x
26.05.2020 (Tue) 0 x5 x5 x
27.05.2020 (Wed) 0 x2 x2 x
28.05.2020 (Thu) 0 x2 x2 x
29.05.2020 (Fri) 0 x5 x5 x
30.05.2020 (Sat) 0 x1 x1 x
31.05.2020 (Sun) 0 x13 x13 x
01.06.2020 (Mon) 0 x5 x5 x
02.06.2020 (Tue) dnešní data budou spočítána zítra

Aktuality

Enhanced searching